Müstiline Ajalugu startis võimsalt

Värskeim väljaanne Eesti ajakirjade turul, Müstiline Ajalugu sai lugejate sooja vastuvõtu osaliseks. Avanumbrit jõudis müügilettidele 16 500 ja eksemplari ja ostja leidis neist enam kui pea 14 300. Väga paljudes suurtes müügipunktides lõppes ajakiri kiirelt ja kindlasti võinuks väljaande läbimüük olla märksa suuremgi.

MA nr 2Suur müügiedu on kahtlemata julgustav ja lubab arvata, et konkurents ajalooteemaliste väljaannete turul oli oodatud. Mitmed lugejad ei pidanud paljuks oma rahulolu avaldada.

Toomas: “Mõtlesin kaua, kas kirjutan või ei, aga siiski: Ma tahan Teid tohutult tänada Teie esimese Müstilise Ajaloo ajakirja eest. Teie esmanumber jäi üliilusa kaanekujunduse ja formaadi tõttu suures riiulis teiste ajakirjade seast esimesena silma, Olin algul raputatud, et ega ma ei aja seda nüüd segamini mõne mänguriajakirjaga – graafiline disain on tohutult lummav ja sulni iluga. Ajaloo-huvilisena oli minu poolt täiesti loogiline käik ajakiri ostukorvi panna, ka kassas tabas mind meeldiv üllatus – hind vaid 1€. olen teist ajaloo-ajakirja “Imeline Ajalugu” ostnud pea kaks aastat, viimati mõtlesin seda ka koju tellima hakata kuid nüüd mõtlesin ümber ja tellin siiski “Müstilise Ajaloo” ajakirja õige peatselt omale ka koju. Ajakirja sirvides tekib tahes-tahtmata kihk öelda Teile “SUUR AITÄH!”, et teete mida te teete. Fantastiline ajakiri millest leidub põnevust mitmesse õhtusse, palju informatiivsem ja detailsem kui ” Imeline Ajalugu” Megasuured tänud! Jään uut numbrit huviga ootama!

Aivi: “Ostsin kohe kui poes nägin.Mulle meeldib ajalugu ja soovitan kõigil kell huvi ajaloo vastu. Ja mina tellisin ka juba ära. Tervele mu perele pakub huvi.isegi 6 aastasele,12 aastasele ja täiskasvanutele.

Heli: “Väga meeldib! Pilte tundus küll kohati palju ja teksti vähe, aga samas on esimeste rohkus ka hea, sest mulle isiklikult meeldib toimunust ülevaadet saada koos fotode ja ilustratsioonidega. Loodan pikka iga ajakirjale!

Ajakirja detsembrinumber jõudis müügile novembri viimasel nädalavahetusel ja on saadaval normaalhinnaga 4,49€.